Snowboard průvodce 2018, poradíme jaký vybrat snowboard.

Boardovým sportům se věnujeme už řádku let, nyní se s vámi chceme o něco podělit… O něco, co vám výběr snowboardu zjednoduší v mnoha směrech.

Vyzkoušejte Montyho – našeho chatbota!

Poslední týdny jsem nepřetržitě pracoval na assistenovi, který vám výběr snowboardu usnadní neskutečným způsobem. A tak vznikl Monty… Chatbot, který vám na základě  zadaných parametrů dokáže navrhnout konkrétní snowboard. To je pecka ne? Částečně s vámi Monty bude i slovně komunikovat a logicky reagovat. Možná zahlásí i nějakej vtip. Ale pořád je to jenom robot, který vám diferenciální rovnici nevypočítá a zároveň taky nebude vědět, co jste zrovna dneska snídali… Každopádně s prknem vám poradí bezpečně. Je schopný vám nabídnout několik stovek snowboardových desek na základě vašich parametrů. Navíc našeho chatbota můžete využít kdykoliv, odpovídá totiž okamžitě. Je to vhodná alternativa, pokud nestíháte a nemáte dostatek času na výběr vhodného snowboardu. A nebojte se… snowboardingu rozumět nemusíte.

ZAHÁJIT KONVERZACI
 

Jak Montyho vyzkouším?

Konverzaci s Montym zahájíte jednoduše. Přejděte do Messengeru a stiskněte tlačítko “začněte” ve spodní části chatového okénka. Nebo na mobilním zařízení otevřete transparentní menu nad klávesnicí a zvolte “Chci si vybrat prkno”. Někdy se stane, že odpověď trvá třeba i 10s. Buďte prosím trpěliví.

 

Na co si dát zpočátku pozor

Je to pořád jen robot

Monty s vámi nejradši komunikuje skrz bloky, které vám nabízí k odpovědím. Pokud konverzaci vezmete do svých rukou, pokusí se z toho nezbláznit, ale moc se mu to líbit nebude. Je to přece jenom pořád robot. Doporučujeme proto s Montym komunikovat skrz bloky. Navíc Monty vám snowboard jen navrhuje. Je na vašem uvážení, zda si desku pořídíte. Monty ani nikdo z Boardcruisers.cz vám neručí za to, že s deskou budete spokojeni.

Obtíže s určitými mobilními zařízeními

Messenger je platforma velmi populární, ale někdy bohužel také trošku zlobí. V ojedinělých případech se může stát, že na specifických mobilních zařízení aplikace Messenger a Monty nemusí fungovat úplně správně. Někdy se stane, že při volbě odpovědi Monty zamrzá. Toto se dá většinou vyřešit opětovným zahájením konverzace v transparentním menu dole nad vaší klávesnicí. Každopádně pro 100% bezproblémovou komunikaci doporučujeme používat Messenger na počítači. 


Kam dál?

Můžete také vyzkoušet náš výběr nejlepších prken za rok 2017!

NEJLEPŠ SNOWBOARDY 2017

Pokud hledáte něco jiného mrkněte se na naše shrnutí Snowskatů.

JAKÝ VYBRAT SNOWSKATE?

Proč je značka Burton jedna z nejlepších voleb? Mrkněte na náš souhrn.

BURTON SNOWBOARDS

Jestliže vás jen zajímá historie snowboardingu u nás, pročtěte si článek věnovaný prvním prknům v Československu!

VZNIK SNOWBOARDINGU V ČESKOSLOVENSKU

Milujete jízdu v prašanu? Pročtěte si našeho průvodce zaměřeného na výběr Freeride snowboardu.

JAKÝ VYBRAT FREERIDE SNOWBOARD?

10% SLEVOVÝ KÓD PRO TEBE

PLATNÝ POUZE DO KONCE MĚSÍCE!

bs10v1021

10% SLEVOVÝ KÓD PRO TEBE

bs10v1021