Jaký vybrat levný snowboard pro začátečníky

V článku popíšeme, jak by měl vypadat snowboard pro začátečníky a zároveň doporučíme konkrétní modelové desky 2020 za rozumnou cenu. V první řadě si ujasníme, proč zvolit zrovna snowboard od značky GRAVITY, dále jaký typ prkna je pro začínajícího snowboardistu vhodný a nakonec se podíváme na velikostní tabulku, kde bude popsáno jak dlouhé prkno budete potřebovat.

Snowboardy GRAVITY

Pokud se řekne rozumná cena, všem znalejším se vybaví značka GRAVITY. Jde o velmi kvalitní snowboardy určené především pro začínající jezdce a jezdkyně. Navíc jsou k dostání za velmi přijatelnou cenu.

Allmountain snowboard

Snowboard do jakéhokoliv terénu a jakýchkoliv podmínek. Je to nejideálnější snowboard pro začátečníky. Ať máte v plánu jezdit ve snowparku, v prašanu a nebo jen na sjezdovce, toto je pro vás nejvhodnější deska, pokud se snowboardingem začínáte. Ostatní typy prken se více vyhrazují na specifický styl jízdy a hodí se spíše pro profesionální jezdce.

Levný Allmountain snowboard pro muže

GRAVITY BANDIT

Snowboard ideální především pro začínající jezdce a jak už název napovídá, hodí se do jakéhokoliv terénu. Můžete tedy sjíždět upravené svahy, ale plout i v prašanu. Navíc má už od výroby navoskovanou skluznici, takže můžete vyrazit hned na svah. 

Snowboard je dostupný v těchto velikostech: (154,156,158W,159,163W).

KOUPIT GRAVITY ADVENTURE – BOARDSTAR.CZ

Levný Allmountain snowboard pro ženy

GRAVITY ELECTRA

Tato dívčí deska je opět perfektní typ pro začínající jezdkyně. Opět jde o Allmountain prkno, vhodné do jakéhokoliv terénu stejně jako v případě pánského GRAVITY BANDIT. 

Snowboard můžete získat ve velikostech:(144,148,151) Pokud sháníte prkno pro pokročilejší jezdkyně, zkuste freestyle desku GRAVITY VOYAER.

KOUPIT GRAVITY ELECTRA – BOARDSTAR.CZ

Pokud nevíte jak velké prkno pořídit podle vaší výšky, tato tabulka vám v tom udělá jasno. Ale ještě podrobněji vám s velikostí snowboardu, který bere ohled i na šířku vaší nohy, poradí náš chatbot Monty!

ZAHÁJIT KONVERZACI

Aktualizace 2021

Desku můžeš kombinovat s revolučním rychloupínacím vázáním Burton Step on. Mkrni na naší recenzi.

Kam dál?

Mrkněte na naše průvodce, které vám pomůžou vybrat vázání a boty na snowboard. 

VYBRAT VÁZÁNÍ NA SNOWBOARD

VYBRAT BOTY NA SNOWBOARD

 

10% SLEVOVÝ KÓD PRO TEBE

PLATNÝ POUZE DO KONCE MĚSÍCE!

bs10v1021

10% SLEVOVÝ KÓD PRO TEBE

bs10v1021