Začínáte se skateboardingem? Chcete ušetřit? Nebo jste jen rekreační jezdci? Tak to je tenhle článek přímo pro vás! 

Skateboard průvodce

Výhodou skateboardových kompletů je nižší cena, vyšší dostupnost a jsou ideální pro začátečníky nebo příležitostné jezdce. Vlastně ani nemusíte mít znalosti ohledně všech skateboardových komponentů, s test vše je naprosto jednoduché! A kdyby jste náhodou zjistili, že skateboard nesplnil vaše očekávání, určitě vás to bude štvát méně než, kdyby jste -si-pořídili- skateboard hezky kousíček po kousku. 

Nyní si povíme, jak pořídit kvalitní skateboard, který splní všechna vaše očekávání.

Samozřejmě pokud si spíš chcete poskládat vlastní prkno podle svých představ zkuste našeho průvodce. Najdete zde i velikostní tabulky skateboardových desek.

Možná si říkáte, že taková koupě skateboardu je triviální záležitost. Ale opak je pravdou. Rozhodně to není jen o tom skočit do Sportisima a vybrat prkno s kolečky za 9 šlupek. Dovolte nám, abychom vám v tom udělali trošku jasno.

Pokud chcete lehký skateboard, rozhodně doporučujeme prkna od značky Element. Díky nové technologii jsou tyto prkna až o 20% lehčí než ostatní skateboardy. Ale rozhodně nešlápnete vedle ani s koupí kompletů od Jartu nebo Antihero. Jedná se o světově uznávané značky.

KOUPIT SKATEBOARD KOMPLET – BOARDSTAR.CZ

 Kupujte kvalitní komplety, ať už od zmíněných značek, nebo jakékoliv jiné. Nikde neuděláte chybu. Vyvarujte se koupi nekvalitních kompletů v nespecializovaných prodejnách.

Nekvalitní komplet  poznáte podle těchto prvků:

Skateboard pro synátora 

Pokud sháníte skateboardový komplet pro dítě koukejte po deskách, které jsou menší než 7.4“.

Pro malé jezdce (134-157cm) toužící po skateboardu vybírejte prkna maximálně o velikosti MID SIZE  neboli 7.3“.

Pro ještě menší jezdce (104-133cm) doporučujeme prkno o velikosti MINI, takže maximálně 7

Pro největší frajery (děti 5 let a méně) se skateboard taky vyrábí. Nese označení MICRO a má 6.5“- 6.75”

To je vše co jsme vám ve stručnosti chtěli říct a přejeme hodně zážitků s novým prknem! V případě dotazu nás neváhejte kontakovat přes náš formulář.

 

10% SLEVOVÝ KÓD PRO TEBE

PLATNÝ POUZE DO KONCE MĚSÍCE!

bs10v1021

10% SLEVOVÝ KÓD PRO TEBE

bs10v1021