Penny board pro holku

V  článku najdete vypsané všechny rysy, které by měl mít Penny board pro holku a doporučíme konkrétní model určený právě dívkám. Více informací o této desce najdete v našem článku Penny-boardNyní ale zpět k výběru Penny boardu pro dívky. Jaký tedy vybrat?

Kolečka

U Penny boardů moc rozdílů nenajdete. Vše je závislé na značce. Například výrobce Globe svoje Penny boardy  vybavuje kolečky Globe 59mm o tuhosti 78A, jejichž rychlost zajišťují  kvalitní ložiska ABEC 7.  Značka Long Island 59mm kolečka zaměňuje za 60mm. Jinak vše zůstává stejné. Zkrátka nemá smysl se tímto parametrem zabývat… Hlavně pokud s Penny boardem začínáte.

Trucky

Stejná pohádka jako u koleček. Trucky jsou téměř ve všech případech hlíníkové a disponují šířkou  3.5″ (cca 8,9cm).

Deska – nejdůležitější parametr!

Penny board se vyrábí v různých velikostech. 22″, 23″, 27″ a 36″ poslední největší jsou tzv. Penny Longboards

22″ & 23″ penny board 

Tenhle mobilní a mrštný Penny board je ideální do města, výhodou je hlavně malá hmotnost “lehkost”. Říká se, že se hodí pro zkušenější jezdce, kvůli jeho menší desce a logicky horší stabilitě. I když se to může zdát zmatečné, tahle deska nás právě nejvíce zajímá! Pokud jste křehká dívka menšího vzrůstu a vaše noha nepřesahuje velikost 40. Je 22″ Penny board stvořen přímo pro vás. Na této desce se dá naučit velmi rychle. A po chvíli vám menší deska nebude dělat žádné problémy! Ne nadarmo je tento typ desky také nejprodávanější. Některé penny boardy dosahují délky i 23″, která je lepší pro jezdkyně s větší nohou.

27″ penny board 

Novější a větší 27″ penny board je ideální pro začátečníky, pokud si na 22″ penny board nevěříte, sáhněte po této větší desce, která vám zajistí lepší stabilitu. Bohužel za cenu horší mobility mobility a větší hmotnosti. Tento penny board už není tak skvělou volbou na bezproblémový cruising po městech. Jízdní vlastnosti jsou jinak téměř totožné s 22″ penny boardem.

Jaké penny boardy doporučujeme? 

BABY MILLER PENNY BOARD

penny board pro holku baby miller

 

 

 

Tento penny má sice v názvu baby, ale jen pro malé děcka rozhodně není. Tato deska je ideální pro začínající dívky, zejména díky romzměrům a barvě, kterou by si normální kluk prostě nekoupil. Deska překvapí hlavně skvělou cenou. A nebojte se! je téměř nezničitelná.

KOUPIT PENNY BOARD – BOARDSTAR.CZ

PENNY SKATEBOARD GRAPHICS

              

penny board pro holku penny skateboards

 

Pokud chcete klasiku a pořídit prkno od prvního výrobce startéra fenoménu Penny boardů, skočte po tomto klasickém penny boardu. Deska nemá čím zklamat a pokud se vám nelíbí design, v nabídce jich na boardstaru najdete hromadu!

 

 

KOUPIT PENNY BOARD -BOARDSTAR.CZ

10% SLEVOVÝ KÓD PRO TEBE

PLATNÝ POUZE DO KONCE MĚSÍCE!

bs10v1021

10% SLEVOVÝ KÓD PRO TEBE

bs10v1021