JAK VYBRAT BATOH

V průvodci si popíšeme jak vybrat batoh, který se ideálně hodí na cruisování po městě na skateboardu, ale najde využití i během každodenních činností jako je turistika, či výprava do školy. Zaměříme se na menší batohy, někdy také nazývané daypack. Tyto batohy jsou specifické právě svojí flexibilitou a všestranným využitím v každodenním životě. Z pravidla jejich objem nepřesahuje 30 litrů.

Doporučujeme tyto batohy

VANS OLDSKOOL II BATOH

Opět jako první zmiňujeme Vans, který jsme vypíchli už v průvodci výběrem brýlí. Jde o jednoduchý levný batoh, využitelný v každodenním životě.

"Přehledný + Levný = VANS batoh"

Všestranný pomocník ať už ho potřebujete na svačinu nebo nářadí do skateparku, nebo na učení do školy. Nezklame vás ani v jednom případě. Nevýhodou může být absence zpevněných zad a menší počet kapes. U batohu najdete boční přihrádku na pití, přední kapsu a jednu hlavní kapsu bez přihrádky. Batoh má 22 litrů. Přesto, že je výbava strohá, Vans umí a vždycky uměl zaujmout sofistikovaným a přesto velmi jednoduchým designem. V této třídě Vans exceluje. Batoh je navíc k dostání doslova za božskou cenu. Každopádně, pokud hledáte batoh na nějaké náročnější využívání, doporučujeme číst dál.

Naše hodnocení
Design 90%
Kapsy / Objem 50%
Kvalita zpracování 61%

DAKINE MISSION BATOH

Tohle je skvělej batoh na jakýkoliv dobrodružství za příjemnou cenu. Dakine tyhle bágly prostě umí.

"Hrdina, který vás nezklame za žádných okolností"

Tento batoh je co se zpracování týče o dvě třídy než Batoh od VANS zmíněný výše. Jeho hlavní chloubou jsou popruhy, které slouží k uchycení vašeho skateboardu. Popruhy zvládnou i snowboard, takže také pecka batoh na zimu. Batoh má vyztužené záda a v hlavní komoře najdete i vedlejší kapsu na notebook o velikosti 15″. Nahoře u poutka se nachází malá kapsa s fleecovou podšívkou. Ta je ideální na uložení například brýlí či jiných cenností. Dvě boční kapsy na zip jsou samozřejmostí. Celkem batoh sežere 25 litrů. Před sebou tedy máte téměř dokonalý daypack, který navíc lze sehnat za bomba cenu. 

Naše hodnocení
Design 83%
Kapsy / Objem 85%
Kvalita zpracování 96%

BURTON ANNEX PACK BATOH

Burton je specialista na horské vybavení, do horského vybavení lze tak trochu zařadit i tento batoh. Co si pro nás tedy Burton přichystal?

"Velký bratr stvořen experty"

Poslední tu máme jeden z těch větších daypacků. Batoh už najde perfektní uplatnění i na svahu a nebo při náročných turistických vycházkách. Ale jako běžný pomocník do školy vás také nezklame. Batoh je vybaven speciální polstrovanou přihrádkou na notebook a nebo další kapsou pro tablet. V hlavní komoře najdete několik menších kapes pro lepší organizaci vašich serepetiček. Za popruhy lze opět připevnit skateboardovou desku, snowboard a nebo jen karimatku při turistice. Zádové popruhy včetně zad batohu jsou příjemně polstrovány a ergonomicky tvarované

Naše hodnocení
Design 80%
Kapsy / Objem 100%
Kvalita zpracování 96%

KAM DÁL?

10% SLEVOVÝ KÓD PRO TEBE

PLATNÝ POUZE DO KONCE MĚSÍCE!

bs10v1021

10% SLEVOVÝ KÓD PRO TEBE

bs10v1021