Hoverboard

Léto se blíží a vy nevíte do čeho píchnout? Co zkusit něco nového? Poradíme vám jaký vybrat hoverboard a kamarádi budou hledat čelist po zemi.

V článku si povíme, jaký vybrat hoverboard neboli kolonožku.

Připravili jsme pro vás výběr nejkvalitnějších a nejbezpečnějších kolonožek na našem trhu. Máme pro vás nejspolehlivější hoverboard a také nejrychlejší.

Co to vlastně ten Hoverboard je?

Hoverboard nebo kolonožka (jak chcete). je dvoukolové zařízení pro osobní přepravu, které využívá propracovaného stabilizačního systému, podobně jako Segway. Vestavěné gyroskopy detekují váš pohyb a pomocí elektromotorů rozpohybují hoverboard směrem vašeho náklonu. Jízda na takové srandě není složitá bude vám trvat maximalně tak den, než se vytrénujete na způsobilou jízdu.

Těžké začátky hoverboardů

Největší boom hoverboardy zažily v roce 2015, kdy se jednokolky začaly objevovat na youtube jakožto technologický výstřelek a dostupný minisegway pro obyčejné smrtelníky. Ovšem jelikož šlo o technologickou novinku, nevyhnuly se hoverboardy porodním bolestem. Jejich kvalita zpracování nebyla na příliš dobré úrovni. Většina modelů měla problémy s akumulátory, které kvůli nekvalitnímu zpracování byly nebezpečné a a hrozilo dokonce i vzplanutí. Také v Číně vznikaly fejky a ve velkém se prezentovaly jako originální výrobek.

Hoverboardy dnes

Dnes v roce 2018 se už ničeho nemsíte bát.  Kvůli problémům v  minulosti byly všem distributorům nastoleny přísná pravidla, a normy na dodržení kvality.  U ověřených prodejců s zajetou pověstí si nemusíte dělat starosti, že by se vám do rukou dostal nějaký fejk či závadný kus. Sami totiž odmítají prodávat nekvalitní zboží kvůli jejich vlastní pověsti.

tak tedy jaký vybrat hoverboard?

Stručná charakteristika nabízených variant hoverboardů.

Nejbezpečnější a nejspolehlivější silniční hoverboard na našem trhu.

Razor Hovertrax 2.0 – Hoverboard od největšího výrobce elektrických rekreačních vozítek.

Proč nejbezpečnější a nejspolehlivější hoverboard? Odpověď je jednoduchá. Razor Hovertrax 2.0 jako jedna z mála kolonožek prodávaných v České republice získala přimo certifikaci UL 2272. Firma Razor se dokonce chlubí, že byli první firma v USA, která tuto certifikaci získala. Co to pro nás tedy znamená? Tato certifikace garantuje 100% bezpečnost a bezproblémový chod hoverboardu, navíc slibuje použití jen těch nejkvalitnějších a nejlepších komponentů. UL – Underwriters Laboratories je totiž nezávislá certifikační organizace, zabývající se zkoušením a certifikací bezpečnosti produktů a služeb.

hoverboard razor

Razor Hovertrax 2.0 je navíc naprostá novinka, na českém trhu je v prodeji od února roku 2017. LED diodové světlomety vypadají skvěle a zároveň vás při snížené viditelnosti nejspíš nepřejede auto. Gumové pruhy nad kolečkama zase sníží riziko poškrábání hoverboardu  a navíc jde o velmi pěkný designový prvek. Jeden z hlavních taháků je také technologie  EverBalance™, která například zajišťuje, že když za jizdy z hoverboardu seskočíte, kolonožka se okamžitě zastaví. Kola mají gumové pneumatiky a hliníkové disky. Jezdit můžete v tréninkovém nebo normálním módu. Největší chloubou Razoru ale je superrychlé nabíjení. Baterie vydrží přes hodinu nepřetržitého ježdění, navíc její stav můžete sledovat na displeji.

Naše hodnocení: 5/5     

 

KOUPIT NA ALZA.CZ

 

 

Nejspolehlivější a nejvýkonnější terénní hoverboard do 10 000 Kč na našem trhu.

Kolonožka off road grafiti – Hoverboard, který zvládá i náročnější terén.

Nejvýkonější hoverboard, protože díky velkým kolům o průměru 25cm a dvojici elektromotorů o výkonu 350 W zvládá i jízdu v náročnějším terénu. Převýšení až do úhlu 15° mu také nedělá žádné problémy, jízdu v hlubší trávě také zmákne. To vše zvládá překonat při rychlostech až 16km/h. Kolonožka off road grafiti už sice nezískala certifikaci UL2272, ale zase obsahuje  certifikovanou nabíječku a kvalitní baterii od Samsungu. Nabíječka má ochranu proti přebití a stačí pouhé 2 hodiny nabíjení k tomu, aby kolonožka byla schopna ujet vzdálenost 20km. Navíc, jak už jsme psali výše, porodní bolesti hoverboardů jsou pryč, takže se nemusíte bát, že by šlo o nekvalitní hoverboard. Součástí balení je i šikovná taška, na příjemné přemístění hoverboardu.

hoverboard smart 10

 

Naše hodnocení: 4,5/5 Jaký vybrat hoverboard hodnocení 4,5

 

KOUPIT NA ALZA.CZ

 

Hoverboard nyní můžete získat za sníženou cenu!

Shrnutí

Před sebou jsme měli 2 kvalitní hoverboardy, každý určený na jiný styl jízdy. Ani u jednoho jsme nenarazili na nějaké potíže, či závady. Snad si jen dejte pozor při seskakování z Kolonožky off road grafiti. Protože při vyšších rychlostech hoverboard začal válet sudy. Bohužel není obdařen technologií EverBalance™ jako Razor Hovertrax 2.0, který s tímto neměl žádný problém.

Osobně doporučujeme Hoverboard od značky Razor. Vzhledem k tomu, že výrobcem je ověřená firma s dlouholetou tradicí, jde o novinku na trhu a splňuje normu UL2272, jde o skvělou volbu.

Pokud jste z vesnice a chcete hoverboard protáhnout v trošku náročnějším terénu a nemít strach o zničení hoverboardu, doporučujeme zase Smart 10 balance wheel, které navíc dosahuje vyšších rychlostí a snese vyšší hmotnost jezdce.

 

 

Nyní, když víte jaký vybrat Hoverboard, můžete zkusit také naše další průvodce. Například Jakou vybrat Elektrickou jednokolku.