Nejlepší snowboardy 2017

V článu najdete výběr prken, který je zaměřený na nejlepší snowboardy, které jsou u nás za rok rok 2017 k sehnání.

NITRO 17 MAGNUM 

nejlepsi snowboardy 2017 nitro 17kaNitro 17 Magnum je deska určená hlavně pořádným chlapákům, i když to snowboard nemá přesně v názvu, jde o WIDE prkno. Tudíž se hodí pro urostlejší jezdce s velkou nohou. Získáte tak skvělou oporu a stabilitu v obloucích, ale hlavně perfektní přistávací plochu. Prkno je přitom na svoje větší rozměry pořád stále dostatečně lehké. Nitro 17 Magnum je také vybaven novým profilem Cam-Out Camber, který zvyšuje Pop a spolu s manévrovatelností zlepšuje pružnost. Třešničkou na dortu je pekelně rychlá Sintrovaná skluznice SINTERED SPEED FORMULA.

Naše hodnocení:

 

KOUPIT NITRO 17 MAGNUM – BOARDSTAR.CZ

 

 

SNOWBOARD LIB TECH ATTACK BANANA HP C2E

Na boardcruisers.cz zřejmě nejvyzdvihovanější deska ze všech. Naší chválu si zasluhuje zejména díky univerzálnosti, kterou nabízí. Využívá hybridního prohnutí C2E  a jde o kombinaci Rockeru a Camberu. Hodí se jak pro začátečníky, tak pro pokročilé jezdce. Tento snowboard na našem trhu už letos bude přes 10 let. Deska je každým rokem samozřejmě vylepšována. Ale výrobce zatím nemá důvod desku nahrazovat novým modelem. Ptáte se proč? Odpovíme stručně. Jde prostě o technologický skvost. Desky Lib Tech Banana získaly už hromadu ocenění po celém světě. Prkna Lib Tech jsou navíc vyrábeny ručně poblíž Kanady.

Naše hodnocení:

 

KOUPIT LIB TECH ATTACK BANANA HP C2E – BOARDSTAR.CZ

 

Nenašli jste vhodnou desku?

Zkuste našeho chatbota, který vám sám doporučí konkrétní snowboard podle vašich parametrů!

ZJISTIT VÍC O CHATBOTOVI
 

BURTON NAME DROPPER

nejlepsi snowboardy 2017 burtonkoO tomto prkně máme i samostatný článek, ve kterém se o desce dozvíte více informací. Stručně řečeno jde o exotické a velmi hravé prkno. A garantuje špičkový pop díky snížené vrstvě jádra. Jeho netypický tvar může kdekoho odradit, ale myslíme si, že pro jezdce, kteří nemají stálý styl jízdy a potřebují neustále zkoušet něco nového je Burton Name Dropper skvělá volba. V kategorii nejlepší snowboardy roku 2017 jasný favorit.

Naše hodnocení:

 

KOUPIT BURTON NAME DROPPER – BOARDSTAR.CZ

 

 

 

GNU CRBN CRDT  BTX

nejlepsi snowboardy 2017 gnuckoOpět tu máme univerzální prkno. S deskou GNU CRBN CRDT můžete blbnout v jakémkoliv sněhu. Hodí se na sjezdovky i do snowparku, do prašanu na freeride a hravě si poradí i s technickým sněhem. Jak už název napovídá, využívá také technologie BTX, stejně jako už zde zmíněné prkno od Lib Techu.  Deska také získala pár pochval, mezi nejprestižnější patří ocenění Transworld Goodwood. Deska garantuje snadnou jízdu v carvingových obloucích i ve vysokých rychlostech a to díky Camber stylu desky. Zvlněná hrana Magne-Traction zase slibuje hravost a snadné ovládání. Za nás perfektní!

Naše hodnocení:

 

KOUPIT GNU CRBN CRDT – BOARDSTAR.CZ

 

 

ROSSIGNOL TAIPAN AMPTEK 

nejlepsi snowboardy 2017 rossignolkoJedno z levnějších prken, ale v našem žebříčku “nejlepší snowboardy” nesmí chybět a to opět z důvodu obrovské univerzálnosti desky. Hodí se pro jezdce všech věkových kategorií. Na prkně si snadno udržíte stabilitu a to hlavně díky kombinaci Camber a Rocker Desky. Jádro je tradičně celodřevěné a nabízí sintrovanou skluznici.

 

Naše hodnocení:

 

KOUPIT ROSSIGNOL TAIPAN AMPTEK – BOARDSTAR.CZ

 

10% SLEVOVÝ KÓD PRO TEBE

PLATNÝ POUZE DO KONCE MĚSÍCE!

 

BS10V0220

NEVÍŠ JAKÝ VYBRAT SNOWBOARD?

NÁŠ CHATBOT MONTY TI POMŮŽE!