Jaké vybrat elektrovozítko

Elektrovozítka doslova zaplavily náš trh a v dnešní době už jde o široce dostupné vychytávky. Porodní bolesti už odezněly, takže technologie už je na výborné úrovni.

Hoverboardy

Hoverboardy nebo česky kolonožky jsou  vozítka využívající váší váhu pro osobní přepravu. Ovládají se náklonem těla. Jejich maximální rychlost se pohybuje v rozmezí 10-20 km/h. Největší výhoda hoverboardů je bezesporu jednoduché ovládání, které během chviličky každý dostane do ruky.

elektrovozítka hoverboard

Jednokolky

Toto futuristické kolečko funguje na principu jako hoverboard, opět ho ovládáte hmotností vlastního těla. V porovnání s hoverboardy jsou jednokolky o něco obratnější  a mohou mít i ntegrované odpružení. Zároveň dosahují i větších rychlostí – dokonce až 25km/h. Ovšem bohužel jsou náročnější na stabilitu, takže nejsou zrovna ideální pro děti oproti hoverboardům.

elektrovozítka jednokolka

 

Elektroboardy

Na první pohled může vypadat jako klasický longboard. Ovšem tohle není jen tak nějaký obyčejný longboard, jelikož je vybaven elektromotorem. Dokáže stejně jako Hoverskate vyvinout rychlost až 25km/h. Díky větším kolečkům zvládá i méně kvalitní cesty.

elektrovozítka elektroboard