Zimní sezóna se pomalu ale jistě rozjíždí. I když ne všude už jsou ideální podmínky pro snowboarding. Proto jsme se rozhodli vybrat nejlepší snowboardové filmy, které vám pomohou zkrátit čekání na pravou zimu.

7. Insightnejlepší snowboardové filmy

Malý velký poměrně nový  film od TransWorld Snowboarding – vyniká kvalitním střihem a skvělými jezdci! Ve filmu se dostaneme hluboko do života jezdců, kteří neustále posouvají svoje možnosti na absolutní maximum.

Featured riders:

Elias Elhardt, Dylan Alito, Victor De Le Rue, Bjorn Leines, Josh Dirksen, Red Gerard, Bear Mountain, Jason Robinson, Victor Daviet, Toni Kerkelä, Len Jørgensen, Alek Østreng a Ståle Sandbech.

 

6. That’s It, That’s All.nejlepší snowboardové filmy

Film z roku 2008, který má z větší části pod palcem Travis Rice – jeden z nejrespektovanějších SNB jezdců na světě. Natáčení trvalo 2 roky a Travis společně s producentem Curtem Morganem procestovali půlku světa, aby natočili ty nejlepší snowboardové momenty. Cílem bylo znáznornit pravou podstatu snowboardingu a jak tento sport Travis vnímá. Ve filmu můžeme vidět například Japonsko, Nový Zéland, Mnichov a další místa.

Featured riders:  Travis Rice, Mark Landvik, Nicolas Müller, Terje Hakonsen, Pat Moore, Scotty Lago

 

 Deeper, Further a Higher od Jeremyho Jonese

Jedná se o trilogii filmů. 

5. Deeper nejlepší snowboardové filmy

Tento film je hlavně o freeridu. Ve filmu nejlepší jezdci světa překonávají neprozkoumané terény a sáhnou si opravdu až na dno.  Film se od ostatních liší právě tím, že kluci  na vrchol hory lezou hezky pěšky, takže žádné skůtry, vrtulníky a lanovky. Jedná se opravdu o intenzivní podívanou, která vám ukáže, že snowboarding není jenom o tom vozit se z kopce. Celá výprava se nesla v duchu zásad nadace Protect our Winters.

featured riders: Travis Rice, Jonaven Moore, Xavier De La Rue, Ryland Bella a Forrest Shearer

4. Furtherfurther

Pokračovaní fimu Deeper vpodstatě o tom samém, kluci opět přežívají v nejodlehlejších horských oblastech světa, lezou na neznámé vrcholy a jezdní nejezděné linie.

 

3. Higherhigher

Poslední díl trilogie sleduje cestu Jeremyho Jonese od prvních dobrodružství při lezení na Jailhouse Hill v jeho domovském městečku Cape Cod a zachycuje postupně sbírání moudrostí a znalostí o přežití a fungování v zimní divočině hodných několika generací.

 

 

2. The Art of Flightthe art of flight

Opět od jezdce Travise společně s Red Bull Media House a Brain Farm vypadlo tohle vizuálně dokonalé veledílo, film je natáčen na nejkvalitnější kamery používané v Hollywoodu. Díky tomu vám zajištuje jedinečný zážitek. Ve filmu uvidíte od každého kousek – přes zapomenuté hory až po největší světová lyžařská střediska. Za zmínku stojí také kvalitní a chytlavý soundtrack

 

1.The Fourth Phasefouth-phase-wallpaper

Někdo film má za pokračování The Art of Flight. Což je tak trošku pravda, protože na tomto dílku dělali právě lidi od předchozího filmu. Opět čekejte vizuální orgie a epický zpomalovačky

Jaký je váš nejoblíbenější film? Podělte se s námi v komentářích.

 

Kategorie: NOVINKY

10% SLEVOVÝ KÓD PRO TEBE

PLATNÝ POUZE DO KONCE MĚSÍCE!

bs10v1021

10% SLEVOVÝ KÓD PRO TEBE

bs10v1021